Прилади опалення
Електричні конвектори "Atlantic"

Конвектори F-17 (з електромеханічним термостатом)

Конвектори екологічно чисті не осушують і не спалюють повітря. Робота конвектора грунтується на явищі конвекції (циркуляції) повітря, в наслідок чого в повітря віддається понад 80% тепла. Висока вологозахищеність (IP 24) і надійність конвекторів, дозволяє встановлювати їх у ванних і дитячих кімнатах, температура поверхні не перевищує +60С. Виробляються у Франції.

Модель F17, є класичним прикладом конвектора з електромеханічним управлінням, впродовж довгих років користується великою популярністю, завдяки своєму комфорту, надійності і безпеці. Конвектор відрізняється вишуканим дизайном, і невеликими розмірами. Легкий у використанні завдяки простому блоку управління, модель F17 після первинного включення рівномірно і швидко обігріває кімнату.

Детальніше...
 
Електричні конвектори "Термія"

Електричні конвектори вітчизняного виробництва «ТЕРМІЯ» виготовлені із застосуванням високих технологій, з використанням комплектуючих ведучих європейських виробників.

Високий ступінь економічності. Завдяки низькій температурі нагрівальних елементів, великій площі теплообміну і інтенсивному обдуванню нагрівального елементу виключаються окислювальні процеси, не витрачається кисень.

Мінімальне енергоспоживання. Застосування високоточних пристроїв регулювання температури, контролю температури приміщення, застосування матеріалів з високою тепловіддачею дозволили виключити непродуктивні втрати тепла і досягти кращих в своєму класі величин витрат тепла - 50-60 Вт/м.кв.

Детальніше...
 
Електричні котли "Kospel"

Компанія є одним з провідних виробників нагрівальних і опалювальних приладів в Польщі. Основою повного задоволення вимог клієнта є багатоетапна система контролю якості. Вже на етапі конструкторських розробок приймаються до уваги оцінки і пропозиції споживачів, застосовуються сучасні технологічні розробки. У виробництві застосовується сучасне і точне устаткування відомих світових фірм та суворий контроль якості.

Мережа авторизованого сервісу забезпечує швидку і професійну допомогу. Дотримання найвищих вимог за якістю дозволило отримати сертифікати в багатьох європейських країнах, зокрема німецького інституту VDE, що дозволило широко розвинути мережу експортних напрямів. Найбільше динамічне зростання доводиться на німецький, іспанський, чеський, російський і український ринки.

Детальніше...
 
Електричні котли "Дніпро"

Даний тип опалювального устаткування незамінний там, де немає можливості використовувати природний газ. З урахуванням істотного "нічного" тарифу і додаткового устаткування опалювальної системи - акумулятора тепла, витрати на електроопалювання можуть прирівнюватися до витрат при застосуванні рідкого або твердого палива, а значні переваги електроопалення поза сумнівом висувають його на перше місце. До переваг даного типу опалювання можна віднести:

- відсутність потреби в зберіганні запасів палива;

- відсутність витрат на устаткування спеціальних приміщень для котлів, системи подачі палива в котельню і устаткування димаря;

Детальніше...
 
Стабілізатори напруги

  • Стабілізатори напруги "Ресанта"
  • Стабілізатори напруги "Легат"

Детальніше...

 

 

 
Більше статтей...
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2

Електроменю Вибір

Ціни 4 Mb, PDF

Станом на 01.08.2011