Стабілізатори LVT
Електронний стабілізатор напруги СПП-300

Електронний стабілізатор напруги СПП-300 призначений для захисту систем керування автономного опалення та інших електроприладів з асинхронними двигунами потужністю до 300 Вт (пусковою до 1500 Вт) від мережі 220 В, 50 Гц.

СПП-300 має цифровий індикатор напруги мережі живлення, вихідної напруги, світлодіодну індикацію потужності споживання під'єднаного приладу.

СПП-300 працює за принципом подвійного перетвореня напруги з повною гальванічною розвязкою між входом та виходом.

СПП-300 нечутливий до різких перепадів напруги мережі та імпульсних завад, що створюються промисловим і побутовим електрообладнанням (зварювальними апаратами, релейними комутаторами та ін.)

Виробником надається гарантія 12 місяців від дати продажу.

Детальніше...
 
Сімісторний стабілізатор напруги АСН-304

Автоматичний сімісторний регулятор напруги АСН-304 C призначений для роботи з побутовими електроприладами з потужністю споживання до 340 Вт від мережі 220 В, 50 Гц забезпечує автоматичний контроль і регулювання напруги мережі, а також захист від зниженої і підвищеної напруги та високовольтних імпульсів. АСН-304 C призначений у першу чергу для покращеного захисту систем керування автономного опалення та іншої електроапаратури з асинхронними електродвигунами загальною потужністю споживання до 340 Вт (пусковою до 900 Вт).

АСН-304 С має цифровий вимірювач та індикатор напруги мережі живлення, вихідної напруги і потужності споживання під’єднаного приладу.

Детальніше...
 
Стабілізатор напруги АСН-300 Н

Автоматичний регулятор напруги АСН-300Н призначений для роботи з побутовими електроприладами з потужністю споживання до 300 Вт від мережі 220 В, 50 Гц забезпечує автоматичний контроль і регулювання напруги мережі, а також захист від зниженої і підвищеної напруги та високовольтних імпульсів.

АСН-300 Н призначений у першу чергу для покращення захисту систем керування автономного опалення, та для стабілізації живлення телевізорів, аудіо та відео техніки, комп’ютерів та іншої електронної апаратури з потужністю споживання до 300 Вт.

АСН-300 Н має цифровий вимірювач та індикатор напруги мережі живлення, вихідної напруги і потужності споживання під’єднаного приладу.

Пристрій обладнаний тепловим захистом і захистом від перевантаження

Виробником надається гарантія 12 місяців від дати продажу.

 

 

Детальніше...
 
Стабілізатор напруги АСН-600

Автоматичний регулятор напруги АСН-600 призначений для роботи з побутовими електроприладами з потужністю споживання до 600 Вт від мережі 220 В, 50 Гц забезпечує автоматичний контроль і регулювання напруги мережі, а також захист від зниженої і підвищеної напруги та високовольтних імпульсів. АСН-600 призначений  у першу чергу для захисту побутових холодильників, морозильних камер, систем керування автономного опалення та іншої електроапаратури з асинхронними електродвигунами загальною потужністю споживання до 600 Вт(пусковою до 2400 Вт).

АСН-600 має цифровий вимірювач та індикатор напруги мережі живлення, вихідної напруги і потужності споживання під’єднаного приладу.

Пристрій обладнаний тепловим захистом і захистом від перевантаження.

Виробником надається гарантія 12 місяців від дати продажу.

 

 

Детальніше...
 
Стабілізатор напруги АСН-250

 

Автоматичний регулятор напруги АСН-250

Призначений для захисту систем керування автономного опалення, та інших електроприладів з асинхронними двигунами потужністю споживання до 250 Вт (пусковою до 900 Вт) від мережі 220 В, 50 Гц. Він забезпечує автоматичний контроль і регулювання напруги мережі.

Пристрій обладнаний захистом від заниженої і завищеної напруги, захистом від високої напруги до 430 В (довготривалий режим), тепловим захистом та захистом від перевантаження, а також захистом від високовольтних імпульсів.

АСН-250 має цифровий вимірювач та індикатор напруги мережі живлення, вихідної напруги і потужності споживання під'єднаного приладу.

Виробником надається гарантія на 12 місяців від дати продажу.

Детальніше...
 


Електроменю Вибір