В ритмі сучасної енергетики
м. Вінниця, вул. Пирогова, 151А, офіс 23-25.

Кабель, провід

ВВГ (ВВП)
Декларація про відповідність кабелю марки ВВГ
379.14 КБ, pdf
Завантажити
Основні технічні характеристики
144.06 КБ, pdf
Завантажити
Таблиця допустимих струмових навантажень
524.96 КБ, pdf
Завантажити

Хочете придбати?

Напишіть менеджеру
або зателефонуйте
(0432) 57-51-57
Поділитись:
Опис

Кабель ВВГ - це силовий кабель, він має мідні жили, захищені полівінілхлоридною ізоляцією та оболонкою. Провід ВВП часто купують і використовують, як альтернативу кабелям марки ВВГ. Струмопровідні жили в кабелі марки ВВП розташовані паралельно, у той час як в кабелях марки ВВГ ізольовані жили зібрані разом, що надає більше гнучкості при прокладанні, але, в той же час, збільшує об'єм.

Використання

Сьогодні саме кабель ВВГ застосовують в Україні для прокладання домашньої електромережі, підключення вуличного освітлення або промислового обладнання. Для побутового використання, як правило, застосовують кабель ВВГ, що має абревіатуру «нг». Ці букви говорять про те, що при виробництві даного кабелю ВВГ застосовується вогнетривкий пластик, тому він пожежобезпечний і не поширює горіння. У тому випадку, якщо замість кабелю ВВГ з маркуванням «нг» буде застосований звичайний кабель ВВГ, то при загорянні одного з кабелів, полум'я може швидко пошириться на сусідні кабелі, що може призвести до масштабної пожежі. Кабелі ВВГ широко використовують у сухих та вологих приміщеннях, на естакадах, а також для прокладання електромережі під землею або на відкритому просторі. Однак в останньому випадку, кабель ВВГ вимагає спеціального захисту від можливих пошкоджень ззовні.

Кабель ВВП з ізоляцією та оболонкою з полівінілхлориду широко використовується для прокладання проводки з номінальною напругою 380/660 В або постійною напругою до 1000 В. Оскільки кабель ВВП складається з мідних моножил, його застосовують для стаціонарної проводки, яка не повинна піддаватися постійним вигинів. Розташування ізольованих жил кабелю ВВП дозволяє прокладати його в поглибленнях гіпсокартону, під штукатуркою, ламінатом та інших місцях, що не дозволяють зробити великий жолоб для проводки. Провід марок ВВП застосовуються як для прокладки проводки в квартирах і офісах, так і для прокладки в сухих каналах та тунелях, в умовах агресивного середовища. Однією з особливостей кабелів ВВП також є вогнестійкість його покриття.

Особливості

При монтажі кабелю ВВГ слід пам'ятати про те, що він не призначений для розтягування, а можливий температурний режим його експлуатації становить від - 50 до + 50 ° С. Якщо кабель ВВГ експлуатувати з дотриманням всіх правил, він здатний прослужити більше 30-ти років.

Провід ВВП може мати дві основні категорії, що розрізняються за різними класами гнучкості жил. Перша - ВВП-1 з класом гнучкості жил 1, призначена для монтажу при майже повній відсутності вигинів, і друга - ВВП-2 з класом гнучкості жил 2, призначена для монтажу з наявністю вигинів. Крім того, існують ще дві менш поширені різновиди кабелів ВВП, індекси яких також відповідають класу гнучкості жил. Це ВВП-3, призначення якого - стаціонарна електропроводка при наявності помірної кількості вигинів, і ВВП-4, що вмонтовується в умовах часто повторюваних вигинів.

Схожі товари
Зворотній зв’язок
Напишіть менеджеру
Зворотній зв’язок