В ритмі сучасної енергетики
м. Вінниця, вул. Пирогова, 151А, офіс 23-25.

Новини

12 лютого 2019 11:02
Вуличні LED світильники Jooby

У прагненні створити енергоефективне освітлення, Jooby створює нову серію вуличних LED світильників. Модульні консольні світильники виготовляються з урахуванням світових стандартів якості. Це рішення, що легко адаптується, дозволяє обирати матеріал оптики, спосіб кріплення і кількість секцій у світильнику.

Опис

Світильники Jooby Avenue мають модульну конструкцію. Базовою функціональною одиницею світильника є світловий модуль, який складається з алюмінієвого корпусу, світлодіодного джерела світла та блока живлення.

В залежності від виконання світильника Jooby Avenue, можуть включати від одного до п'яти світлових модулів та одну або дві носові секції. В носовій секції можуть розміщуватися модуль захисту від імпульсного перенапруження, плата управління, датчик освітлення, датчик активності.

Завдяки спеціальній конструкції, світильник Jooby Avenue захищений від зледеніння та великого сміття. Висхідні потоки повітря, що проходять крізь мембрану, запобігають перегріву корпусу, а захисний мембранний клапан допоможе уникнути перенапруги в мережі.

Призначення

Світильники Jooby Avenue призначені для освітлення вулиць, доріг, магістралей, тунелів, площ, мостів, парків, територій мікрорайонів, промислових підприємств, торгових комплексів, автостоянок.

Світильники Jooby Avenueможуть використовуватися для загального внутрішнього освітлення виробничих, складських, допоміжних та інших приміщень.

В якості джерела світла використовується незамінний світлодіодний модуль.

Технічні характеристики

- Світловіддача: 150 Лм/Вт

- Діапазон напруги живлення 120-280 В

- Частота змінного струму від 50до 60 Гц.

- Коєфіціент потужності не менше 0.95

- Модуль захисту від імпульсного перенапруження 10кА

- Індекс передачі кольору CRI ^70

- Cтупінь захисту IP66, IP67 опціонально

- температурний діапазон -40 до +50 оС

- Колірна температура 4000-6500К

- Можлива висота установки 3-30 м.

- Матеріал корпусу - алюміній

- Гарантійний термін експлуатації 7 років.

З питань придбання або встановлення даних LED cвітильників, звертайтесь за телефоном:0 (800) 75-19-19

Зворотній зв’язок
Зворотній зв’язок