В ритмі сучасної енергетики
м. Вінниця, вул. Пирогова, 151А, офіс 23-25.

Про компанію

ТОВ «ІТЦ «Енергооблік» - підприємство, яке на протязі 12 років, успішно веде свою професійну діяльність на електротехнічному ринку України.

Основними напрямками нашої діяльності є:

  • прилади та системи обліку електроенергії;
  • компенсація реактивної потужності;
  • автоматизація технологічних процесів;
  • системи безперебійного живлення;
  • альтернативна енергетика;
  • комплексні поставки електрообладнання та електроустаткування.


В програму поставок входять: автоматичні та диференційні вимикачі; контактори та магнітні пускачі; різноманітні реле;кабельно-провідникова продукція, провід СИП та арматура до нього; контрольно-вимірювальні прилади; лічильники електроенергії; прилади освітлення в т.ч. LED-освітлення; щитове обладнання; розетки, вимикачі, подовжувачі, силові роз’єми; монтажні вироби; стабілізатори, генератори та автоматика до них;конденсатори, контактори та регулятори для компенсації реактивної потужності, а також комплектні конденсаторні установки.

Для своїх клієнтів наше підприємство пропонує повний спектр послуг з реалізації енергетичних проектів будь-якої складності.

На базі приладів обліку, промислових контролерів, спеціалізованого обладнання та програмного забезпечення, підприємство починаючи з 2007 року впроваджує і обслуговує системи АСКОЕ, які забезпечують повний контроль та облік енергоресурсів на підприємстві та значною мірою економію засобів енергокомпаній.

З 2010 року ТОВ «ІТЦ «Енергооблік» почало втілювати комплексні рішення по резервному живленню як побутових так промислових обєктів.

У 2016 році на підприємстві було створено проектно-монтажний відділ, який розробляє та втілює в життя енергетичні проекти на високому професійному рівні.

Починаючи з 2017 року ми успішно почали реалізовувати проекти по будівництву сонячних електростанцій та оформленню «зеленого» тарифу для побутового сектору. За короткий період було втілено велику кількість цікавих та вдалих проектів.

Також у цьому році було організовано виробництво електрощитового обладнання та шаф керування технологічними процесами.

Починала компанія свою діяльність у 2006 році як невелике торгове підприємство і за роки успішної плідної роботи виросла у велике підприємство із власним штатом кваліфікованих спеціалістів.

За 12 років цілеспрямованої роботи підприємство зарекомендувало себе, як надійний та стабільний партнер. Індивідуальний підхід зі сторони компанії до кожного клієнта являється запорукою довготривалих стратегічних взаємовідносин.

Пріоритетом компанії насамперед є надання кваліфікованих консультацій та якісних послуг.

Зворотній зв’язок
Зворотній зв’язок