В ритмі сучасної енергетики
м. Вінниця, вул. Пирогова, 151А, офіс 23-25.

Кабель, провід

АВВГ
Декларація про відповідність
372.28 КБ, pdf
Завантажити

Хочете придбати?

Напишіть менеджеру
або зателефонуйте
(0432) 57-51-57
Поділитись:
Опис

АВВГ - силовий кабель з алюмінієвими жилами, з ПВХ ізоляцією в ПВХ оболонці.

Сфера використання

Завдяки чудовій якості та низькій вартості кабель АВВГ добре зарекомендував себе в Україні при прокладанні мереж освітлення, внутрішній розводки складських, виробничих, житлових приміщень, а також в якості ввідного кабелю розподільних пристроїв.

Конструкція

За своєю конструкцією кабель АВВГ складається з таких елементів:

  • Алюмінієвої струмопровідна жила;
  • Ізоляція із ПВХ пластикату;
  • Верхня зовнішня ізоляція поверх ізольованих жил.

Кабель АВВГ може бути як багато-, так і одножильним. Те, що жили виробляються з м'яких сортів алюмінію, робить його зручним в експлуатації, але також й крихким при неправильному монтажі.

Експлуатація

Кабель АВВГ призначений для передачі електричної енергії напругою 660 та 1000 В змінного струму частотою 50 Гц. Для нормальної експлуатації кабелю різниця температур має бути в діапазоні від -50 ° С до +50 ° С. І Хоча в нештатної ситуації жила кабелю АВВГ може витримувати температуру аж до 80 ° С , максимально допустимий нагрів не повинен бути більше за 70 ° С, без урахування часу нагріву. Зауважимо, що через те що кабелі АВВГ не мають броньованого шару, для підземної прокладки їх використання не рекомендовано. Кабелі можна використовувати лише в тому випадку, коли на ділянці відсутні значні механічні навантаження, а корозійна активність ґрунту низька. Тому, до того як купити кабель в інтернет-магазині, рекомендовано отримати консультацію фахівця.

У нас Ви можете придбати кабель АВВГ за вигідною ціною, зателефонувавши по телефону або залишивши заявку на сайті.

Схожі товари
Зворотній зв’язок
Напишіть менеджеру
Зворотній зв’язок