В ритмі сучасної енергетики
м. Вінниця, вул. Пирогова, 151А, офіс 23-25.

Обладнання

Завантажити каталог
Зв'язок з менеджером
DG 5500Е дизельний генератор
Виробник
НІК

Хочете придбати?

Напишіть менеджеру
або зателефонуйте
(0432) 57-51-57
Поділитись:
Опис
Модельний ряд

Дизельний генератор НІК DG 5500Е - високоякісна портативна електростанція, яка використовується в якості резервного або автомонмого джерела електроенергії.

Завдяки якісній зборці і ретельному тестуванні на заводі виробнику, а також економних витратах палива, генератор користується великою популярністю серед споживачів.
Дизельний генератор НІК DG 5000 незамінний помічник в умовах складних будівельних або ремонтних робіт, при виїзді на природу, а також в якості автономного джерела живлення для приватного будинку або дачі.
 

Переваги дизельного генератора НІК DG 5500Е:

  • Сучасний  двигун японського виробництва, яким обладнаний  генератор  НІК DG 5500Е: дозволяє перетворювати 1,76 літра палива в  5,5 кВт електроенергії, що являється відмінним показником економності данної установки.
  • Робоча панель генератора облаштована інформативним цифровим ЖК-дисплеем, який висвітлює актуальну інформацію про стан генератора, рівень палива в баці, а також потужності генеруємої електромережі. Крім того, генератор обладнаний модулем для дистанційного контролю стану генератора.
  • Запуск двигуна генератора НІК DG 5500Е: відбувається при допомозі зручного і надійного електростартера при помощи удобного и надежного электростартера – ключа.
 

Характерною особливістю генератора НІК DG 5500Е , яка відрізняє його від більшості інших електростанцій, являється наявність суцільного білого корпусу «Ultra Silent», який ідеально підійде до  будь-якого інтерєру і зробить генератор схожим до домашньої побутової техніки. Крім того, даний корпус являється надійним захистом всіх внутрішніх частин генератора від непередбачуваних механічних пошкоджень, а також значно понижує рівень шуму при роботі.

Тип
НІК DG 5500Е
Характеристики
Потужність максимальна, кВт
5,5
Потужність номінальна,кВт
4,6
Напрува,В
220
Вид палива
дизель
Витрати палива, л/год
1,76
Тип запуску
ручний/автоматика
Відео
Зворотній зв’язок
Напишіть менеджеру
Зворотній зв’язок