В ритмі сучасної енергетики
м. Вінниця, вул. Пирогова, 151А, офіс 23-25.

Альтернативна енергетика

Завантажити каталог
Зв'язок з менеджером
Fronius інвертори

Хочете придбати?

Напишіть менеджеру
або зателефонуйте
(0432) 57-51-57
Поділитись:
Опис

Мережеві інвертори серії Fronius мають потужності в діапазоні від 3,0 до 20,0 кВт. Безтрансформаторні Fronius Symo є трифазними інверторами для систем будь-якої потужності. Широкий діапазон вхідної напруги і два MPP трекери забезпечують максимальну гнучкість при проектуванні системи. Стандартний інтерфейс до Інтернету через WLAN або Ethernet і легкість інтеграції сторонніх компонентів роблять Fronius Symo одним з найбільш комунікативних інверторів на ринку.

Особливістю в конструкції пристроїв є те, що відсік підключення знаходиться окремо від силового. Вони встановлюються окремо. Область з'єднання і всі його кабелі кріпляться до стіни в першу чергу. Інноваційна система монтажу робить установку і обслуговування дуже зручною. Інвертор просто поміщається в настінному кронштейні, а потім кріпиться. Не потрібно знімати весь інвертор для обслуговування. Всі кабелі, настройки і конфігурації залишаються на місці.
Простий, зручний моніторинг системи дуже зручна функція. Fronius, є першим виробником інверторів який запропонував інтерфейс WLAN в самому перетворювачі. Інвертор підключений до Інтернету без використання додаткових кабелів і надає Вам ідеальний огляд того, як працює ваша система PV.
Fronius SuperFlex Design поєднує в собі всі вимоги до конструкції. Два MPP трекера з широким діапазоном вхідної напруги гарантує максимальну гнучкість. Кожен вхід постійного струму, і тому кожен MPP трекер, здатний прийняти всю номінальну потужність перетворювача. Результат: інвертор для кожної програми. Завдяки SuperFlex Design, один інвертор може впоратися з будь-яким завданням - в тому числі різної орієнтації даху, затінення одного або двох рядків, або використання залишкових модулів.
Fronius інвертори готові до Smart Grid в перспективі. Інвертори оптимально обладнані для задоволення технічних вимог мереж в майбутньому. Серія інтелектуальних функцій, відомих як Advanced Features Grid, вбудовані в пристрої. Вони включають в себе ряд функцій управління для оптимального використання реактивної і ефективної потужності. Ці функції покликані забезпечити стабільну роботу мережі, навіть якщо щільність системи PV дуже висока, і, щоб уникнути небажаних перерв та пов'язаних з ними втрат виробітку. Тому системи на інверторах Fronius мають максимальну ефективність.

Наше підприємство завжди надасть консультацію у сфері альтернативної енергетики, та зробить якісний монтаж.

Відео
Схожі товари
Зворотній зв’язок
Напишіть менеджеру
Зворотній зв’язок