В ритмі сучасної енергетики
м. Вінниця, вул. Пирогова, 151А, офіс 23-25.

Кабель, провід

Завантажити каталог
Зв'язок з менеджером
Комп'ютерний кабель FTP, UTP
Виробник
Україна
Сертифікат відповідності
5.14 МБ, pdf
Завантажити

Хочете придбати?

Напишіть менеджеру
або зателефонуйте
(0432) 57-51-57
Поділитись:
Опис
Модельний ряд

Для передачі високочастотних слабкострумових сигналів застосовуються кабелі FTP або UTP, більш відомі під загальною назвою «вита пара» (від англ. "Twisted pair").

Використання

Область застосування в Україні цих кабелів дуже широка. Це і сучасні структуровані кабельні системи, і комп'ютерні мережі, і телекомунікаційне обладнання, і телефонія.

Особливості

Сигнал в таких кабелях передається за допомогою звитих між собою з невеликим числом витків на одиницю довжини однієї або декількох пар ізольованих жил. Завдяки своїй конструкції, звита пара дозволяє знизити вплив зовнішніх наведень на сигнал та мінімізує вплив пар жил одна на одну. Але не завжди це допомагає цілком усунути вплив електромагнітних завад. Щоб цьому запобігти, в конструкції використовують екрануючі шари. Але треба бути дуже уважним при застосуванні екранованого кабелю. Він безумовно більш надійний ніж неекранований, але лише у випадку заземлення екрану, тому що без цього він ще погіршить якість сигналу через додаткові електромагнітні наведення.

У залежності від наявності чи відсутності екранів в марку кабелю додається буква, що означає: F - екран з мідної або алюмінієвої фольги або металізованої стрічки навколо жил; U - екран відсутній. Таким чином UTP – це неекранований кабель, а FTP - кабель із загальним екраном всіх пар.

Провідники в парах виготовляються з міді (або обмідненого алюмінію чи сталі) діаметром 0.4-0.6 мм. Як правило, в стандартних кабелях з чотирьох пар використовуються провідники діаметром 0.51мм. Ізоляційне покриття провідників виготовляється з полівінілхлориду для кабелів, що використовуються в приміщеннях, або з поліпропілену чи поліетилену для монтажу кабелю назовні.

В нашому інтернет-магазині ви завжди можете отримати консультацію щодо того, який саме кабель вам потрібен.

Тип
FTP
Характеристики
Кількість жил
4
Матеріал провідника
мідний дріт
Діаметр провідника, мм
0,51
Ізоляція провідника
поліетилен
Діаметр провідника в ізоляції,мм
1,03
Тип
UTP
Характеристики
Діаметр провідника, мм
0,5
Використання
зовнішнє
Матеріал провідника
мідь
Кількість жил
2 пари, 4 пари
Температурний діапазон
-30 до +60
Опір при постійному струмі Ом/км
94
Швидкість розповсюдження, с
0,68
Відео
Зворотній зв’язок
Напишіть менеджеру
Зворотній зв’язок