В ритмі сучасної енергетики
м. Вінниця, вул. Пирогова, 151А, офіс 23-25.

Конденсатори ETI

Завантажити каталог
Зв'язок з менеджером
Конденсатори ETI
Виробник
Словенія
Конденсатори каталог
2.19 МБ, pdf
Завантажити

Хочете придбати?

Напишіть менеджеру
або зателефонуйте
(0432) 57-51-57
Поділитись:
Опис

Конденсатори ETI - екологічно безпечні так як виготовляються сухими або з масляним наповненням. В якості наповнювача використовується рослинне масло, яке не містить екологічно небезпечних речовин та біологічно розпадається.

Сфера використання

Конденсатори ETI застосовуються в фільтрах високих гармонік, для підвищення якості електроенергії, для підвищення косинуса фі (вироблення реактивної потужності) і зниження витрат на електроенергію, для зниження стрибків напруги і т.д. Їх можна застосовувати індивідуально, паралельно з навантаженням або в складі батареї конденсаторів. Такі батареї краще застосовувати спільно з автоматичною системою регулювання вироблюваної реактивної потужності, що дозволить продовжити термін служби конденсаторів, а також не буде вироблена реактивна потужність віддаватися в мережу.

Переваги

Головною перевагою конденсаторів ETI є вбудований в корпус захист від струмів короткого замикання. Його виконано у вигляді роз'єднувача, що розриває електричний ланцюг під дією підвищеного тиску газів, які виникають від проходження струмів короткого замикання. Використані матеріали дозволяють відновлюватися після пробоїв від перенапруги. Цим забезпечується високий ресурс конденсаторів.

Купити конденсатори ETI можна в нашому магазині за прийнятною ціною. Просто залиште заявку на сайті або зателефонуйте.

 

Відео
Схожі товари
Зворотній зв’язок
Напишіть менеджеру
Зворотній зв’язок