В ритмі сучасної енергетики
м. Вінниця, вул. Пирогова, 151А, офіс 23-25.

Лічильники електроенергії

Завантажити каталог
Зв'язок з менеджером
КС - контроллер збору данних
Виробник
Україна
Серія
НІК
Характеристики контроллера
600.51 КБ, pdf
Завантажити
Сертифікат відповідності
927.72 КБ, pdf
Завантажити
Сертифікат ДП "Укрметртестстандарт"
1.9 МБ, pdf
Завантажити
Заключення СЕС для КС
3.73 МБ, pdf
Завантажити

Хочете придбати?

Напишіть менеджеру
або зателефонуйте
(0432) 57-51-57
Поділитись:
Опис
Модельний ряд

Промисловий комп'ютер з інтегрованим контроллером збору даних КС являє собою унікальний по своїй функціональності пристрій, направлений на дистанційне управління і ефективний контроль промислових мереж будь-якої складності.

Яскравим прикладом роботи комп'ютера є дистанційний збір, накопичування і передача інформації на сервер про спожиту електроенергію з однофазних та трифазних лічильників електроенергії, обладнаних відповідними інтерфейсами. Працюючи в автоматичній системі обліку і контролю енергоресурсів (АСКОЕ), контроллер отримує і опрацьовує дані, як із самих лічильників електролічильників так і з комутаційних контроллерів, які можуть бути інстальовані в системі в якості проміжного посилання між лічильниками і контроллером збору даних.

Управління приладом здійснюється дистанційно, через мережу Ethernet або зв'язок GPRS. Також, передбачена можливість безпосереднього управління контроллером з комп'ютера за допомогою підключеної консолі робить рішення більш універсальним. Дані зберігаються на внутрішньому флеш-диску (КС-02: 300 Мб; КС-03: до 4Гб). Існує можливість підключення зовнішнього флеш-диску для збереження бази даних.

Багатофункціональність версії КС-03 дозволяє розглядати розробку як потужний промисловий комп'ютер, здатний виконувати різні задачі у сфері промислової автоматизації, контролю і управління.

Тип
КС
Характеристики
Об'єм енергонезалежної пам'яті
16 Гб
Об'єм оперативної пам'яті
512 Мб
Робочий діапазон напруги
143 до 400 В
Номінальна частота мережі
50 Гц
Маса
2 кг
Відео
Зворотній зв’язок
Напишіть менеджеру
Зворотній зв’язок