В ритмі сучасної енергетики
м. Вінниця, вул. Пирогова, 151А, офіс 23-25.

Освітлення

Завантажити каталог
Зв'язок з менеджером
Лампи люмінісцентні

Хочете придбати?

Напишіть менеджеру
або зателефонуйте
(0432) 57-51-57
Поділитись:
Опис
Модельний ряд

Люмінесцентна лампа є газорозрядним джерелом світла, яка застосовується для освітлення не тільки в офісах і на виробництві, а так само в будинках, квартирах та гаражах. Головні переваги порівняно зі звичайними лампами розжарювання – це тривалий термін служби (до 20 разів вище) і в кілька разів більше енергоефективність (вони в рази менше споживають електроенергії при тому ж світловому потоці).

- Вони працюють все на напрузі 220 Вольт, рідше при послідовному підключенні двох на 127 Вольтах.

- Маркування з трьох букв. Перша означає Л – люмінесцентна, друга відтінок світіння. Д — денний, Б — білий, Е — природно-білий, ТБ — тепло-білий, ХБ — холодно-білий; К, 3, Ж, Р, С — відповідно червоний, зелений, жовтий, синій, блакитний, синій, УФ означає — ультрафіолетовий. Третя буква Ц (або дві ЦЦ) після перших двох свідчить про кольори високої якості. І в самому кінці стоять літери підкреслюють конструктивні особливості: У — U-образна, До — кільцева, Р — рефлекторна, Б — швидкого пуску. Цифри вказують потужність у Ватах. Споживана потужність знаходиться в межах від 18 до 80 Вт.

- В залежності від конструкції лампи зустрічаються з різними типами і розмірами власників (цоколів)Діаметр трубки позначається Т – розміром, після якого йде значення у восьмих частинах дюйма. Так маркування T8 свідчить про діаметрі в 26 міліметрів, а T12 — у 38 мм. Будьте уважні, а то придбайте лампу, не підходить до вашого світильника. Більш докладно читайте в цій нашій статті.

- Крім цоколя лампа повинна походити і по довжині, так Ви не вставите 18 Вт лампу в 32 Вт світильник, тому що їх довжина майже в 2 рази відрізняється.

При виборі потрібно дотримуватись деяких правил, які можуть вплинути в майбутньому на якість люмінесцентної лампи, а також на тривалість її терміну служби. Звертати увагу слід на такі показники технічних характеристик:

- погодні умови (якщо світильник на вулиці) і внутрішнє середовище в приміщенні, де передбачається використання;

- температурний режим, при якому буде відбуватися функціонування освітлювального приладу;

- напруга в мережі, що важливо для запобігання мерехтіння;

- розміри приладу. Необхідно передбачити, вміститься чи люмінесцентна лампа в світильник;

- прийнятна і необхідна потужність приладу, його колір і сила светопотока.

Вибравши люмінесцентну лампу з відповідними характеристиками, можливо надовго отримати якісний виріб. Його не доведеться міняти кожного місяця.

 

Тип
TLD 18W/54
Характеристики
Потужність, Вт
18
Напруга, В
220
Цоколь
G13
Світловий потік, Lm
1050
Кольорова температура, К
6200
Загальна довжина, мм
1204
Тип
TLD 36W/54
Характеристики
Потужність,Вт
36
Напруга, В
220
Цоколь
G13
Світловий потік, Lm
2500
Кольорова температура, К
6200
Загальна довжина, мм
604
Відео
Зворотній зв’язок
Напишіть менеджеру
Зворотній зв’язок