В ритмі сучасної енергетики
м. Вінниця, вул. Пирогова, 151А, офіс 23-25.

Обладнання

Модульні контактори E.next

Хочете придбати?

Напишіть менеджеру
або зателефонуйте
(0432) 57-51-57
Поділитись:
Опис

Контактор - це електричний електромагнітний апарат. Він призначений для частих комутацій силових ланцюгів у нормальних режимах. Керувати ним можна дистанційно в ручному режимі або керуючим імпульсом від інших приладів. Модульні контактори E.next представлені широким асортиментом різних моделей і можуть використовуватись споживачами для систем вентиляції, кондиціонування, керування мережами освітлення та різноманітними технологічними процесами.

Використання

В залежності від моделі, контактори мають від одного до чотирьох полюсів силових контактів та використовуються в ланцюгах постійного та перемінного струму. Для погашення дуги, яка виникає в процесі комутації передбачені дугогасильні камери.

Особливості

Модульні контактори не здатні захищати електричну мережу від короткого замикання та перевантажень. Для захисту, при побудові схем, які передбачають модульні контактори, необхідно передбачити електричні вимикачі чи запобіжники, здатні захистити мережу від аварійних ситуацій. При використанні контакторів для запуску електричних двигунів у схему необхідно включити теплове реле.

Завдяки модульному виконанню цих електричних приладів, схеми керування мають компактний вигляд та значно економлять місце на розподільному щитку.

У нашому магазині представлена ​​широка лінійка модульних контакторів. З питань замовлення та придбання товару звертайтеся до наших консультантів.

 

Зворотній зв’язок
Напишіть менеджеру
Зворотній зв’язок