В ритмі сучасної енергетики
м. Вінниця, вул. Пирогова, 151А, офіс 23-25.

Обладнання

Завантажити каталог
Зв'язок з менеджером
NIK 2700i Invertor бензиновий генератор
Виробник
НІК

Хочете придбати?

Напишіть менеджеру
або зателефонуйте
(0432) 57-51-57
Поділитись:
Опис
Модельний ряд

Бензинові генератори NIK 2700i Invertor - це джерела електроенергії дуже високої якості. Інверторні генератори видають електроенергію з заданими параметрами незалежними від кількості підключених споживачів.

Застосування

Бензинові генератори NIK 2700i Invertor можуть бути застосовані для підключення різних медичних, побутових приладів, комп'ютерної техніки і так далі. Будь-які електричні прилади (чутливі до якості: частоті і стрибків напруги, і не чутливі) можуть бути підключені в межах номінальної потужності (2,2 кВт). Якщо сумарна потужність під'єднаного навантаження буде перевищувати максимально допустиму (2,7 кВт), то навантаження слід підключати послідовно, а не все одразу.

Переваги

Головною перевагою бензинових генераторів NIK 2700i Invertor є те, що електроенергія, яка виробляється, не залежить від підключеної потужності і виходять стабільні параметри (220 В, 50 Гц). Максимальне споживання бензину відповідає максимальному навантаженню (1 л / год). Невелика вага (24 кг при повній заправці) і малий шум (60 дБ) вигідно відрізняють ці генератори, а чотиритактний двигун не вимагає готувати заправну суміш.

У нашому інтернет-магазині Ви знайдете все, що Вам потрібно за прийнятними цінами. Звертайтеся за нашими телефонами.

Тип
NIK 2700i
Характеристики
Потужність максимальна,кВт
2,5
Потужність мінімальна, кВт
2,2
Напруга,В
220
Витрати палива, л/год
0,9
Тип запуску
ручний старт
Гарантія
12 міс
Відео
Зворотній зв’язок
Напишіть менеджеру
Зворотній зв’язок