В ритмі сучасної енергетики
м. Вінниця, вул. Пирогова, 151А, офіс 23-25.

Компенсація реактивної енергії

Завантажити каталог
Зв'язок з менеджером
Регулятор MRM-12

Хочете придбати?

Напишіть менеджеру
або зателефонуйте
(0432) 57-51-57
Поділитись:
Опис

Регулятори реактивної потужності - це прилади для автоматичної координації роботи апаратів компенсації реактивної потужності. Мікропроцесорні регулятори MRM-12 (фірми Twelve Electric) обладнані датчиками вимірювання струму і напруги.

Опис

Регулятор MRM-12 оцифровує електричні величини і безпомилково визначає величину коефіцієнта потужності - cos φ. Потім, прилад автоматично підключає або відключає потрібне число батарей конденсації, тим самим, регулюючи реактивну потужність електроустановки.

Переваги

На панелі контролера відображаються всі величини електромережі, відбувається моніторинг роботи всіх конструктивних складових установки, визначається кількість електропідключень кожної секції і тривалість роботи, що дозволяє рівномірно розподіляти навантаження в мережі. Чутливість системи дозволяє підключати прилад для трансформаторів струму з високим показником перетворення.

Конструкція

Конструкція приладу передбачає 15 виходів для підключення вхідних контактів і має компактні розміри. Універсальний корпус підходить для монтажу приладу всередині шафи БК або в отворі в ньому.

Регулятор відноситься до 1 класу точності і характеризується високим ступенем захисту. Діапазон робочих температур: від -50 ºС до +50 ºС.

Купити прилад можна в нашому магазині за прийнятною ціною. Просто залиште заявку на сайті або зателефонуйте.

Відео
Схожі товари
Зворотній зв’язок
Напишіть менеджеру
Зворотній зв’язок