В ритмі сучасної енергетики
м. Вінниця, вул. Пирогова, 151А, офіс 23-25.

Кабель, провід

СІП
Сертифікат відповідності кабеля марки СИП
319.94 КБ, pdf
Завантажити
Таблиця допустимих струмових навантажень
462.42 КБ, pdf
Завантажити
Основні технічні характеристики кабеля СИП
160.47 КБ, pdf
Завантажити

Хочете придбати?

Напишіть менеджеру
або зателефонуйте
(0432) 57-51-57
Поділитись:
Опис

Сфера використання

СІП (самоутримний ізольований провід) призначено для передачі і розподілу електроенергії в освітлювальних та силових мережах. Його застосовують для виконання відгалуджень від повітряних ліній електропередачі, використовують для монтажу електроліній по стінах споруд та будівель.

Переваги

Зараз в Україні при прокладенні повітряних ліній електропередач оголені проводи поступово витісняються проводами СІП. Це в першу чергу пов’язано з простотою їх монтажу та безпекою використання: на опорах ліній відпадає необхідність використовувати скляні чи фарфорові ізолятори і підвищується безпека населення  у випадку падіння провода, зменшується ймовірність займання під час експлуатації. Також використання СІП підвищує надійність та зменшує експлуатаційні витрати, завдяки тому, що скорочуються обсяг та час аварійно-відновлювальних робіт.

Самоутримний ізольований провід виробляється із струмопровідної жили, скрученої з алюмінієвих дротів. Для ізоляції використовується світлостабілізований поліетилен, стійкий до ультрафіолетового випромінювання та до впливу озону. Всі струмопровідні жили (фазні і нульова) виконані з алюмінію і мають однаковий переріз. Згідно ТУ, термін служби провода має становити не менш ніж 25 років. Але фактично, служба визначається технічним станом і може не обмежуватись цім терміном.

Схожі товари
Зворотній зв’язок
Напишіть менеджеру
Зворотній зв’язок