В ритмі сучасної енергетики
м. Вінниця, вул. Пирогова, 151А, офіс 23-25.

Обладнання

Пристрої захисного відключення E.next

Хочете придбати?

Напишіть менеджеру
або зателефонуйте
(0432) 57-51-57
Поділитись:
Опис

Вимикачі диференціального струму (ВДС) або ПЗВ - це прилади захисної автоматики в електромережах, які відстежують проходить струм, і розмикає ланцюг при витоку. E.next - пристрій захисного відключення відомого бренду, що має хорошу репутацію і користується великим попитом у споживачів.

Принцип роботи

ПЗВ призначено для захисту життя і здоров'я людини від удару електричного струму у разі випадкового контакту з оголеними проводами або при роботі з провідниками в електрощитах. Також прилад здатен запобігти загорянню житла, за допомогою розриву електромережі при порушенні ізоляції проводки.

Принцип роботи пристрою полягає в аналізі величин вхідного і вихідних струмів. Прилад фіксує різницю вхідного струму на фазному провіднику з вихідним струмом на нульовому провіднику і розмикає ланцюг, якщо показники виявляться вище рівня спрацьовування.

Конструкція

ПЗВ складається з декількох основних складових:

  • трансформатор змінного струму;
  • реле електромагнітного поля;
  • пристрій розмикання електричного кола;
  • пристрій аналізу та перевірки.

Ми маємо в своєму розпорядженні великий асортимент захисних приладів і додаткових складових до них. З питань придбання та якості продукції звертайтеся до наших консультантів.

Зворотній зв’язок
Напишіть менеджеру
Зворотній зв’язок