В ритмі сучасної енергетики
м. Вінниця, вул. Пирогова, 151А, офіс 23-25.

Обладнання

Реле часу E.next

Хочете придбати?

Напишіть менеджеру
або зателефонуйте
(0432) 57-51-57
Поділитись:
Опис

Виробник E.next широко відомий на ринку електротоварів в Україні. Компанія пропонує споживачам широку лінійку реле часу E.next в залежності від призначення.

Сфера використання

Реле часу - це спеціальні пристрої для автоматичного включення/виключення електроприладів у заданий проміжок часу.

Універсальні багатофункціональні пристрої E.next призначені для автономного включення або виключення електроустаткування протягом доби в задані інтервали часу. Використовуються в житловому фонді для домашнього вжитку, а також в промисловості для координації роботи технологічних процесів.

Переваги

Модульні прилади E.next для однофазної мережі кріпляться на DIN-рейку. Реле мають ручки для визначення параметрів роботи і кілька індукційних входів для під'єднання контактів. Кількість циклів роботи - 48. Найменший проміжок встановлюваного часу - 30 хв.

Також, пристрої мають вбудований акумулятор на 150 годин, на випадок відключення електроенергії. Працюють від напруги 230В; сила струму 16А, частота струму 50Гц. Робоча температура: від -10 ° С до +45 ° С.

Щоб купити реле часу у нас, зверніться за телефоном. Наші менеджери дадуть відповідь на всі запитання й допоможуть у придбанні приладу.

Зворотній зв’язок
Напишіть менеджеру
Зворотній зв’язок