В ритмі сучасної енергетики
м. Вінниця, вул. Пирогова, 151А, офіс 23-25.

Обладнання

РЕВ-201

Хочете придбати?

Напишіть менеджеру
або зателефонуйте
(0432) 57-51-57
Поділитись:
Опис

Електронне реле часу РЕВ-201 із можливістю затримки включення комутує електричні кола змінного струму 220 В / 50 Гц та кола постійного струму 24-100 В має регулятор часу ввімкнення від 0 до 220 с.

Застосування

За допомогою реле часу споживач має можливість налаштування автоматичного поливу грядок, ввімкнення та вимкнення світла в заданий період часу, вмикання насосу на визначений час. Купити реле часу РЕВ-201 і вирішити побутові проблем, пов’язані з включенням електроприладів через певний період часу, можливо в інтернет-магазині.

Переваги та особливості пристрою

Пристрій обладнаний двома незалежними реле часу. Відлік витримки часу обох каналів починається з моменту подання струму на канал.

Така схеми підключення двоканального реле РЕВ-201 дає можливість реалізувати:

  • незалежну роботу кожного каналу (витримка часу відлічується з моменту подачі живлення на кожен окремий канал);
  • паралельну роботу кожного каналу (живлення подається одночасно на два канали).

По кожному каналу затримка моменту включення виставляється окремо.

Наявність напруги відображає зелений світлодіод, а включення каналу – червоний. Канали мають по два регулювання - від 0 до 20с та від 0 до 200с.

На виході кожен канал має по одному розмикати і змикати контакти пристрою. Розроблене в Україні реле часу від виробника Новатек-Електро, дає можливість використовувати  цей необхідний та зручний в господарстві прилад, налаштувавши окремо обидва його канали, або використовувати кожен канал послідовно.

Зворотній зв’язок
Напишіть менеджеру
Зворотній зв’язок