В ритмі сучасної енергетики
м. Вінниця, вул. Пирогова, 151А, офіс 23-25.

Обладнання

Завантажити каталог
Зв'язок з менеджером
РПБ - роз’єднувачі

Хочете придбати?

Напишіть менеджеру
або зателефонуйте
(0432) 57-51-57
Поділитись:
Опис

Роз'єднувач РПБ відноситься до механічних комутаційних пристроїв. Комутаційний апарат це апарат, основним призначенням якого є включення і відключення ланцюга (одного чи більше) за допомогою замикання або розмикання контактів. Роз'єднувачі серії РПБ відносяться до ряду механічних, так як включення його відбувається за допомогою рукоятки і прикладеної до неї сили. Роз'єднувач призначено для безпеки, він створює повітряний ізоляційний проміжок у не ввімкненому стані. Його виконано з деталей набраних на загальних підставах. Складається із губок (це нерухомі контакти), рухомих контактів, колодок для установки запобіжників і механізму відключення. Такі апарати не забезпечуються пристроями дугогасіння, тому включення і відключення їх відбувається при знятому навантаженні. Одночасно з цим такі пристрої мають функцію захисту від струмів короткого замикання і перевантаження у вигляді встановлених запобіжників, підібраних по току споживача. Кожна з моделей роз'єднувача РПБ має свою відмінну рису:

  • за способом розташування рукоятки включення (ліве, праве)
  • позначення теплового струму
  • за номінальним струмом
  • за наявністю плавких вставок (запобіжників)
  • за кліматичним виконанням

Сфера використання

Роз'єднувачі РПБ в основному застосовуються в трифазних ланцюгах напругою до 660 В при споживаному навантаженні до 250 А (струм навантаження залежить від обраної модифікації). Придатні в якості пристроїв для аварійного вимикання. Також можливо застосування для шаф розподільчих пристроїв до 100 В для житлових та промислових приміщень.

Переваги

Переваги роз'єднувачів РПБ полягають в досить низькій ціні, в порівняння з автоматичними, в простоті монтажу та зручному обслуговуванні в при експлуатації. Такі апарати просто незамінні при монтажі електричних ланцюгів для споживачів електроенергії.

Щоб купити роз'єднувачі РПБ ви можете звернутися до консультантів нашого інтернет магазина.

 

Відео
Зворотній зв’язок
Напишіть менеджеру
Зворотній зв’язок