В ритмі сучасної енергетики
м. Вінниця, вул. Пирогова, 151А, офіс 23-25.

Низьковольтне обладнання

Завантажити каталог
Зв'язок з менеджером
ЯРП - ящики розриву

Хочете придбати?

Напишіть менеджеру
або зателефонуйте
(0432) 57-51-57
Поділитись:
Опис

Ящики ЯРП застосовується для нечастих комутацій (максимум 6 разів на годину), та захисту від струмів короткого замикання в ланцюгах трифазного змінного струму напругою 230/400 В, частотою 50 Гц.

Дані ящики використовуються для надійного забезпечення тимчасової електричної мережі в складських приміщеннях, на відкритих будівельних майданчиках, гаражних приміщеннях, на комунальних і комерційних підприємствах.

Металевий корпус має високий ступінь захисту від пилу і води (IP54), підходе для зовнішньої установки. Ручка управління вимикача-роз'єднувача виведена назовні, місце виходу штоку якої надійно закрита сальником. Заміна плавких вставок проводиться за допомогою рукоятки знімання РС-1 (постачається окремо). Отвори для вводу кабелів розташовані знизу.

Ящик ЯРП має в середині:

- запобіжник,
- вимикач-роз'єднувач ,
- три утримувача запобіжників.

Пристрій обладнано надійними дверцятами: в робочому стані ручка управління рубильником утримує двері в закритому положенні. Щоб відкрити дверцята, потрібно попередньо розімкнути контакти даного рубильника.

Передбачено захисний козирок, від попадання всередину бруду і води при відчиненні дверцят.

За невеликою ціною пропонуємо ящик високої електробезпеки, захищений від корозії, зручний при монтажі і в подальшому застосуванні.

Доставку здійснюємо оптом і в роздріб, по всій території України.

Відео
Зворотній зв’язок
Напишіть менеджеру
Зворотній зв’язок