В ритмі сучасної енергетики
м. Вінниця, вул. Пирогова, 151А, офіс 23-25.

Вироби монтажні

Завантажити каталог
Зв'язок з менеджером
Стрічка та скріпа

Хочете придбати?

Напишіть менеджеру
або зателефонуйте
(0432) 57-51-57
Поділитись:
Опис
Модельний ряд

Стрічка бандажна та скріпа є елементами арматури СІП. В цілому СІП арматура - це цілий комплекс пристроїв, призначених для кріплення самоутримних ізольованих проводів (СІП) на стовпах ЛЕП, фасадах і конструкціях.

Сфера використання

Стрічка бандажна та скріпа застосовуються для закріплення та фіксації арматури СІП на будівлях, конструкція, опорах. 

Скріпа для стрічки виготовляється з листової нержавіючої сталі методом штампування. Призначена для закріплення стрічки на конструкціях, опорах.

  • Скріпа СГ -20: конструктивно допускає розташування стику стрічки з задньої сторони. За рахунок цього має більшу міцність, в порівнянні зі скріпами, у яких стик стрічки з фронтальної сторони
  • Скріпа-бугель (посилена) СУ-20: виконана з металевої пластини. У порівнянні зі скріпою СГ-20 має набагато більшу міцність. Має загострені зубці, розташовані поперек і уздовж стрічки. Дана конфігурація скріпи надійно фіксує бандажну стрічку
  • Стрічка бандажна - смуга з нержавіючої сталі (як правило шириною 2 см.). Випускається в касетах різної довжини. Зазвичай продається в упаковці з пластику. Така упаковка зручна в застосуванні стрічки.

Переваги

Стрічка та скріпа зручні в застосуванні. Відпадає необхідність свердління отворів на фасадах споруд і в опорах. Завдяки своїм антикорозійним властивостям мають тривалий термін експлуатації та можуть бути застосовані для різних кліматичних зон.

Купуючи стрічку бандажну та скріпу в інтернет-магазині «Енергооблік», ви купуєте надійність продукту та простоту в застосуванні.

Тип
ЛБ
Характеристики
Ширина, мм
20
Товщина,мм
0,6
Механічна міцність,мм
0,75
Тип
СК20
Характеристики
Маркування
СК20
Довжина,мм
42,5
Ширина,мм
24,5
Відео
Зворотній зв’язок
Напишіть менеджеру
9 + 10 =
Розв’яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. наприклад для 1+3 введіть 4.
Зворотній зв’язок
1 + 3 =
Розв’яжіть цю просту математичну задачу та введіть результат. наприклад для 1+3 введіть 4.