В ритмі сучасної енергетики
м. Вінниця, вул. Пирогова, 151А, офіс 23-25.

Кабель, провід

КВВГ
Декларація про відповідність кабелю марки КВВГ
372.28 КБ, pdf
Завантажити

Хочете придбати?

Напишіть менеджеру
або зателефонуйте
(0432) 57-51-57
Поділитись:
Опис

КВВГ - це кабель контрольний, який виготовлено з міді, він не має захисного покриття, а ізоляція і оболонка виготовлені з ПВХ пластикату.

Особливості

Влаштовано кабель КВВГ досить нескладно. Навколо мідних жил, що складають його струмопровідну основу, йде спочатку пластикат ізолюючий, а потім пластикат оболонки. Струмопровідною жилою виступає тонкий дріт. Пластикат ПВХ має ізолюючи властивості. Самі сердечники скручуються з декількох покритих ізоляцією жил. Число жил в кабелі КВВГ буває різним, від 4 до 37.

Всі кабелі цієї групи можна прокладати на відкритих місцях, але має бути забезпечено захист від сонячних променів і будь-яких можливих пошкоджень механічного характеру. Дуже часто укладання проводиться в приміщеннях, каналах і тунелях, при цьому повинні дотримуватися чітко визначені вимоги. Перше, провідник не може піддаватися сильному розтягуванню. Друге, в точках виведення на поверхню, він повинен обов'язково забезпечуватися надійним захисним механізмом. Даний кабель може бути прокладено в пожежонебезпечних і вибухонебезпечних приміщеннях класу В-1а, за умови гарантованого захисту від будь-якого виду ушкоджень. При дотримані вимог з укладання і експлуатації, кабель розрахований на службу в 25 років - на поверхні, або на 15 років - у разі використання під землею. Оптимальною температурою прокладки вважається 15 С°. Допустимий діапазон використання кабелю: -50 - 50 С°. Допустимість радіусу вигину кабелю КВВГ – 6 діаметрів.

Сфера використання

КВВГ використовується для нерухомих з'єднань з різними апаратами, різноманітними електричними приладами, пристроями сигналізації, системами управління та релейного захисту. Значення змінної напруги допускається до 660 В, з частотами до 100 Гц; також він може використовуватися в мережах постійної напруги, але не вище 1000 В.

Безсумнівною перевагою даного кабелю є те, що він не горить. Це якість робить сферу його застосування в Україні широкою та актуальною. Кабелі цього виду використовуються і в побуті, і в промисловості, в будівництві і в господарських видах діяльності, в лісовій та лісозаготівельної сфері, в переробних галузях і так далі. Практично, будь-який вид діяльності людини робить затребуваними і підземні, і наземні підключення кабельних провідників. А прекрасні якісні характеристики кабелю КВВГ забезпечують його довгу і безперебійну роботу, що не може не позначитися на кількості бажаючих  його купити.

Особливо важливою якістю КВВГ для використання в досить спеціалізованих сферах, є його стійкість до агресивних середовищ. Завдяки цьому, кабель можна ефективно застосовувати і в хімічному виробництві, і в виробництвах пов'язаних з підвищеною вологістю, і у видобувній промисловості.

У нашому магазині Ви можете купити кабель КВВГ за вигідною ціною, залишивши заявку на сайті або зателефонувавши.

Схожі товари
Зворотній зв’язок
Напишіть менеджеру
Зворотній зв’язок