В ритмі сучасної енергетики
м. Вінниця, вул. Пирогова, 151А, офіс 23-25.

Кабель, провід

ШВВП
Декларація про відповідність кабелю марки ШВВП
364.68 КБ, pdf
Завантажити
Основні технічні характеристики
164.21 КБ, pdf
Завантажити
Таблиця допустимих струмових навантажень
462.42 КБ, pdf
Завантажити

Хочете придбати?

Напишіть менеджеру
або зателефонуйте
(0432) 57-51-57
Поділитись:
Опис

Провід ШВВП є універсальним електротехнічним виробом. Він з однаковою частотою застосовується як в промисловому виробництві, так і в побуті.

Переваги

Провід ШВВП (розшифровка абревіатури: шнур вініл-вініловий плоский) досить часто використовується в Україні в якості шнура живлення для різноманітних побутових електротехнічних пристроїв. Цей провід може мати дві або три струмоведучі жили. З'єднувальні шнури, виконані з дроту ШВВП, відрізняються великою надійністю, стійкістю до різного роду деформацій і вигинів. Цьому сприяє конструкція струмопровідного провідника, що представляє собою мідний дріт, скручений з великої кількості тонких дротів. Згідно з проведеними випробуваннями, ШВВП здатен витримати не менше 30000 перегинів. Зрозуміло, що спеціально гнути дріт ніхто не стане. Тому при використанні в побуті термін служби у цього проводу може бути кілька десятків років. Мінімальний радіус вигину становить 5 діаметрів кабелю. Причому, з огляду на те, що наш кабель плоский, діаметр визначається за найменшим значенням. Це є досить високим показником.

Особливості

При купівлі в інтернет-магазині пам’ятайте, що провід має ряд особливостей в експлуатації. Прокладка з максимальним радіусом вигину не допускається при температурах нижче 15С. Це пов'язано зі зниженням гнучкості полімерної ізоляції проводу при низьких температурах. Він може експлуатуватися при перепадах температур від -15С° до + 40С°. Максимальна температура нагрівання ізоляції струмоведучих жил до +70С°.

Схожі товари
Зворотній зв’язок
Напишіть менеджеру
Зворотній зв’язок