В ритмі сучасної енергетики
м. Вінниця, вул. Пирогова, 151А, офіс 23-25.

Кабель, провід

ПВ-1
Декларація про відповідність
428.98 КБ, pdf
Завантажити
Основні технічні характеристики
168.25 КБ, pdf
Завантажити
Таблиця допустимих струмових навантажень
462.42 КБ, pdf
Завантажити

Хочете придбати?

Напишіть менеджеру
або зателефонуйте
(0432) 57-51-57
Поділитись:
Опис

ПВ-1 - це мідний одножильний кабель, в якому сама жила може бути або одним дротом, або сплетена з декілька. Ізоляція проводу виготовляється з ПВХ (полівінілхлорид). Певного забарвлення ізоляції немає, тому виробники пропонують свої вироби з білого, коричневого, чорного, червоного, синього і жовто-зеленого ПВХ. Жовто-зеленим кольором маркірується кабель, що застосовується в контурах заземлення.

Особливості

Кабель ПВ-1 може бути встановлено в мережу зі змінним струмом або постійним. При цьому номінальна напруга в першому випадку становить 450-750 В з частотою 400 Гц, у другому 1000 В.

Експлуатуватися виріб може при температурному режимі від мінус 50 С° до плюс 75 С°. Витримує трансформаторний тиск 29,4х104 Па і атмосферний 5,3х104 Па.

Використання

Провід ПВ-1 можна купити практично для будь-якої цілі, бо по суті, будь-яких строгих обмежень у використанні кабелю даного типу немає. В Україні він застосовується як для підключення електричних установок, так і для систем освітлення. Також кабель ПВ-1 використовується в верстатах для підключення різних електричних вузлів і механізмів. Такий широкий спектр використання обумовлений тим, що кабель ПВ-1 має досить високу міцність, тому прекрасно витримує механічні навантаження, на ньому не утворюються колонії мікроорганізмів, які негативно впливають на якість виробу, ПВХ ізоляція самозатухаюча. Прокладати кабель цієї марки можна в спеціальний каналах, розташованих в конструктивних елементах будівель, в лотках, трубах (металевих або пластикових),  усередині установок і верстатів.

У нашому магазині Ви можете купити кабель ПВ-1 за вигідною ціною, зателефонувавши або залишивши заявку на сайті.

Схожі товари
Зворотній зв’язок
Напишіть менеджеру
Зворотній зв’язок