В ритмі сучасної енергетики
м. Вінниця, вул. Пирогова, 151А, офіс 23-25.

Кабель, провід

ПВ-3
Декларація про відповідність
428.98 КБ, pdf
Завантажити
Основні технічні характеристики
152.44 КБ, pdf
Завантажити
Таблиця допустимих струмових навантажень
462.42 КБ, pdf
Завантажити

Хочете придбати?

Напишіть менеджеру
або зателефонуйте
(0432) 57-51-57
Поділитись:
Опис

ПВ-3 - один з найпоширеніших проводів, що застосовуються в промисловості та побуті. Його підвищена гнучкість і стійкість до різних механічних та біологічних впливів, що призводять до руйнування ізоляції, розривів струмопровідних жил і, як наслідок, до коротких замикань, здобули йому таку популярність.

Використання

Область застосування проводу ПВ-3 в Україні досить широка, і в промисловості і сільському господарстві. Кабель застосовують при проведенні монтажних та пусконалагоджувальних робіт в устаткуванні та установках, що працюють на електричному струмі в мережах з напругою до 450В і частотою електричного струму до 400Гц. У тому разі, коли використання кабелю відбувається у мережах що працюють на постійному струмі, то напруга обмежується однією тисячею вольт.

Висока гнучкість кабелю є великою перевагою при прокладці та використанні його в освітлювальних мережах, як в промисловості, так і в побуті. При перегріві або пожежі ізоляція кабелю не горить, а самогасне. А все завдяки особливому складу інгредієнтів оболонки, який захищає кабель і від цвілевих грибків, і від вібрацій.

Особливості

Кабель ПВ-3 – це одна жила зі сплетених мідних дротів, покрита полівінілхлоридною ізоляцією. При монтажі і розбиранні кінців ця оболонка повинна без розриву відриватися від скрученої жили. У разі необхідності прокладки в різних розподільних щитах, металевих шафах і різних пультах, звідки відбувається управління підключеним обладнанням, верстатами і іншим, використовують усілякі будівельні конструкції, лотки, труби з металу або пластмаси, монтажні короби або лотки в освітлювальних ланцюгах.

При прокладанні кабелю ПВ-3 у середовищі з температурою нижче -15 С°, кабель обов'язково необхідно прогрівати, щоб уникнути його механічного пошкодження, особливо у місцях вигину. При нормальній температурі навколишнього середовища радіус вигину кабелю не повинен бути менше п'яти зовнішніх його діаметрів. Місця прокладки кабелю ПВ-3 повинні бути захищені від можливої ​​конденсації або потрапляння вологи.

Схожі товари
Зворотній зв’язок
Напишіть менеджеру
Зворотній зв’язок