В ритмі сучасної енергетики
м. Вінниця, вул. Пирогова, 151А, офіс 23-25.

Кабель, провід

ПВС
Декларація про відповідність кабелю ПВС
363.15 КБ, pdf
Завантажити
Основні технічні характеристики
168.25 КБ, pdf
Завантажити
Таблиця допустимих струмових навантажень
462.42 КБ, pdf
Завантажити

Хочете придбати?

Напишіть менеджеру
або зателефонуйте
(0432) 57-51-57
Поділитись:
Опис

ПВС — це провід, виготовлений із мідних багатодротових жил з ПВХ ізоляцією та з оболонкою з того ж самого матеріалу. Ізоляція не розрахована на використання поза приміщеннями тому, що вона руйнується під ультрафіолетовим випромінюванням та чутлива до впливу вологи.

Сфера використання

Провід ПВС набув широкого розповсюдження в Україні, його універсальність полягає в його зручності та високій зносостійкості і гнучкості. ПВС може витримати велике навантаження, як на розрив, так і на злам. Кабель ПВС призначено для підключення машин і приладів побутового або аналогічного застосування до електричних мереж, крім того, кабель використовують для виготовлення подовжувачів.

Особливості

Номінальне навантаження зумовлено діаметром перетину та потужністю електроструму. Ізоляція повинна щільно прилягати до струмопровідної жили, але легко відділятися. Жили проводів марки ПВС повинні бути скручені без заповнювача. Оболонка повинна бути накладена таким чином, щоб вона заповнювала проміжки між жилами, надаючи проводу круглу форму. Оболонка повинна легко відділятися від жил без пошкодження ізоляції.

Якщо ви вирішили купити провід ПВС, то вам треба пам’ятати декілька моментів про його застосування. Його розраховано на напругу до 380В. Максимальна допустима температура струмопровідної жили при навантаженні плюс 70 градусів за Цельсієм. Допустимий температурний режим роботи кабелю ПВС від +40 до -25 градусів за Цельсієм. Термін служби ПВС не менше 6-ти років, а при стаціонарної установці не менше 10-ти років.

Схожі товари
Зворотній зв’язок
Напишіть менеджеру
Зворотній зв’язок