В ритмі сучасної енергетики
м. Вінниця, вул. Пирогова, 151А, офіс 23-25.

Реле напруги РН-101М за найнижчими цінами

Реле напруги РН-101М

Хочете придбати?

Напишіть менеджеру
або зателефонуйте
(0432) 57-51-57
Поділитись:
Опис

Для контролю напруги по її величині служить реле напруги. Одним з таких приладів є реле напруги РН-101М. Цей прилад тримає під контролем величину напруги вашої будинкової мережі. Всі зміни напруги небезпечні для домашніх побутових приладів. Вони можуть перегоріти як при сильно підвищеній так і при сильно зниженій напрузі. Реле РН-101М служить для захисту побутових приладів від таких перепадів. Принцип роботи реле дуже простий. При підвищенні в мережі напруги вище заданого виконується відключення обладнання. При падінні напруги нижче небезпечного порога теж відбувається його відключення. Після того як напруга в мережі нормалізується реле напруги включить підключений через нього побутовий пристрій.

Сфера використання

Це реле допоможе захистити ваш холодильник, телевізор, комп'ютер - будь-який побутовий прилад потужністю до 3.5 кВт, не більше. Такі його характеристики. Це реле включається в розетку, а безпосередньо в нього включається прилад що захищається.

Переваги

  • Прилад забезпечено струмовим захистом від коротких замикань і перевантажень,
  • мережевим фільтром, для згладжування перешкоди, що виникають в мережі,
  • можливість коригування верхнього і нижнього меж напруги,
  • безперервний аналіз напруги в мережі, що виконує відключення лише у разі аварійно небезпечній для техніки напрузі.

 

Купуйте реле напруги РН-101М для ваших приладів в інтернет-магазині «Енергооблік», і будьте спокійні - ваше обладнання цілодобово знаходиться під надійним захистом.

Зворотній зв’язок
Напишіть менеджеру
Зворотній зв’язок