В ритмі сучасної енергетики
м. Вінниця, вул. Пирогова, 151А, офіс 23-25.

Обладнання

Світильники Jooby Avenue призначенні для освітлення вулиць, доріг, магістралей, тунелів, площ, мостів, парків, територій мікрорайонів, промислових підприємств, торгових комплексів, адміністративних будівель,автостоянок.
Вбудовані світлодіодні світильники Panel створені для монтажу в панельних стелях або гіпсокартонних конструкціях. Завдяки ультратонкому дизайну і високій якості світла ці світильники можуть створити комфортне та стильне освітлення в будинку і в офісі, в магазині і салоні.
Трифазний електронний лічильник SL7000 Smart це багатофункціональні лічильники електричної енергії нового покоління, які представляють собою повністю програмовані електронні прилади, які забезпечують крім вимірів споживання електричної енергії і потужності, контроль і моніторинг параметрів...
Виробник:
Франція
Серія:
SL
Електромеханічний однофазний лічильник НІК 2102 використовується для вимірювання активної електричної енергії в дводротових колах змінного струму.
Такі нові електронні прилади обліку, як багатотарифний електронний лічильник НІК 2104  покликано замінити старі індукційні лічильники, що мають безліч недоліків.
Електромеханічний лічильник НІК 2301 зарекомендував себе як перевірений та надійний прилад. Його сфера використання - трифазні лінії з напругою 380 В.

Сторінки

Зворотній зв’язок
Напишіть менеджеру
Зворотній зв’язок